Оплата та доставка

Купуючи товар в інтернет – магазині “Fantasy”, ви погоджуєтеся з основними правилами і положеннями, які наведені нижче.
Переконливе прохання, прочитати умови і правила співпраці до оформлення замовлення.

Як зробити замовлення?

Як зробити замовлення

У вас є можливість оформити замовлення різними способами. Виберіть найбільш зручний для Вас з нижче перерахованих:

 • зателефонувавши на лінію допомоги  та 
  (068) 277-37-28 ви можете оформити замовлення в телефонном у режимі за допомогою наших менеджерів;
 • відправити нам запит на електронну пошту (office@fantasy-kolgotki.com), Viber, WhatsApp, Telegram вказавши артикули товарів і кількість упаковок бажаного товару, а також обов'язково вказати свої контактні дані для подальшого зв'язку з вами для підтвердження і оформлення замовлення.

Умови замовлення:

 • Мінімальна сума загального замовлення становить всього 1000 грн.!
 • Чоловічі/жіночі та дитячі шкарпетки: збираються кратно упаковок (в упаковці 10 пар однієї моделі і розміру);
 • Жіночі панчішно – шкарпеткові вироби можливо замовляти поштучно;
 • Колготки можна замовляти разом з шкарпетками і знижка вважається від загальної суми замовлення;
 • Суми замовлень, зазначені на сайті і в прайсі означають загальну суму замовлення, тобто можливо замовляти різні моделі, кольору і розміри на цю суму.

Оплата

Оплата товару

Після збору замовлення, вам на номер телефону, вказаний при оформленні замовлення, надійде смс із зазначенням суми замовлення і реквізитами для оплати. Якщо протягом доби смс не надходило, вам необхідно зв'язатися з нами.

Купуючи товари в інтернет-магазині «Fantasy», ви можете здійснювати оплату різними зручними для вас способами:

 1. безготівковий розрахунок: оплата на картку ПриватБанку (сума замовлення, зазначена в смс + комісія за послуги банку в розмірі 0,5% від суми замовлення);оплата картами інших банків (сума замовлення, зазначена в смс + комісія за послуги банку в розмірі 2,75% від суми замовлення);
 2. післяплата: оплата при отриманні товару на складі перевізника. Якщо ви вперше оформляєте замовлення в інтернет-магазині «Fantasy», то вам необхідно зробити передоплату в розмірі 10% від суми замовлення. У разі відмови від посилки передоплата не повертається і служить для покриття витрат на відправку товару назад. Надалі, при наступних замовленнях передоплата не буде необхідною (для замовлень на суму 50000+, передоплата є обов’язковою).

Після оплати ваше замовлення відправляється посилкою і вам на номер телефону, вказаний при оформленні замовлення, надійде смс із зазначенням ТТН.

Доставка

Доставка товару

«Нова Пошта» - відправки щодня, при оплаті замовлення до 15-00, замовлення відправляється в день оплати, терміни доставки: від 1 до 4-х днів.

«Інтайм» - відправки щодня, при оплаті замовлення до 15-00, замовлення відправляється в день оплати, терміни доставки: від 1 до 7-ми днів.

«Міст Експрес» - відправки щодня, при оплаті замовлення до 15-00, замовлення відправляється в день оплати,терміни доставки:від 1 до 4-х днів.

Важливо! Щоб уникнути непорозумінь з перевізниками при отриманні товару рекомендуємо ознайомитися з інформацією, наведеною нижче.
При передачі вашої посилки перевізнику зі свого боку ми віддаємо перевізнику вантаж, упакований належним чином в мішки, пакети, або коробки без механічних пошкоджень (в пошкодженій упаковці товар перевізником не береться), а також перевіряємо правильність і коректність заповнення декларації. З моменту передачі нами вашого товару перевізнику відповідальність за його цілісність і збереження лягає на перевізника.Для більшої надійності і збереження вашого вантажу при перевезенні рекомендуємо вказувати заявлену вартість товару (орієнтовно 0,5-2% від вартості вантажу, у різних перевізників сума може відрізнятися), на цю суму ваш товар страхується й відповідно в рамках цієї суми перевізник несе за ваш товар відповідальність. Про це необхідно повідомити менеджеру до відправки вашої посилки. У разі втрати або псування вантажу перевізником ви зможете пред'явити претензію на відшкодування вартості, зазначеної в декларації. ! Ще один важливий момент: деякі перевізники можуть збільшити вартість доставки під час пересилки, таким чином, вартість доставки в нашому і у вашому примірниках декларацій буде відрізнятися. Ви можете зв'язатися з нами і уточнити, яка сума і вага вказані в нашому екземплярі. У зв'язку з цим просимо вас уважно читати декларації, які ви підписуєте, і всі спірні питання щодо некоректно розрахованої вартості доставки, пошкодженої упаковки товару і як наслідок його недостачі вирішувати з перевізником до моменту підписання вами декларації! Підписана вами декларація означає, що ви згодні з усіма зазначеними там даними і не маєте ніяких претензій до перевізника.

Обмін та повернення (прочитайте обов'язково!)

Повернення або обмін панчішно-шкарпеткові продукції відбувається тільки при наявності заводського браку виробу, що робить не можливим його експлуатацію за прямим призначенням, в цьому випадку - пересилання за рахунок покупця.

Зазначена заміна або повернення можливе в строк не пізніше 14-ти календарних днів з моменту отримання товару клієнтом. Допустимі відхилення від норм, описані в ДСТУ 8541-84, а також в інших нормативних документах для легкої промисловості, браком не є.

Для підтвердження заміни або повернення бракованого вироби необхідно щоб клієнт відправив нам фото на ел. пошту або по Вайбер, на якому чітко видно дефекти виробу. В інших випадках заміна або повернення товару не здійснюється.

Дана умова співпраці не обмежує прав споживачів і не суперечить чинному законодавству. На підтвердження цього рекомендую ознайомитися з Статтею 9 Закону України “Про захист прав споживачів”.


Порівняти 0